Проводиться реконструкція частини тротуару вздовж вулиць Головної та Мукачівської

Мер Сваляви: «Головне моє завдання – осучаснити місто, яким керую, в якому живу»
19 Липня, 2019
Про скликання першого засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
22 Липня, 2019

Завершено укладання нової бруківки вздовж вулиці Головної (від будинку №60 в напрямку перехрестя з вулицею Мукачівською).
Фінансову підтримку для реалізації цього проекту надали Володимир і Віталій Суботовські. За кошти братів Суботовських було придбано тротуарну плитку. Роботи з демонтажу старої та укладання нової бруківки в повному обсязі фінансуються міською радою.
Наразі тротуарну плитку продовжують укладати вздовж будинку №1 по вулиці Мукачівській. Передбачається ще провести комплекс робіт із благоустрою цієї частини центру Сваляви. Про це інформуватимемо громадськість у наступних публікаціях.
Міська рада висловлює подяку Володимиру та Віталію Суботовським за особистий внесок у благоустрій міста.

Роботи з укладання бруківки вздовж частини вулиці Мукачівської тривають