Роботи з будівництва мосту через Свалявку відновляться наступного тижня

У восьми дошкільних закладах Сваляви і Драчина завершилися ремонтні роботи
Серпень 23, 2019

Роботи з будівництва мосту через Свалявку відновляться наступного тижня

Міський голова Іван Ланьо та генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Автоміст» Андрій Головченко сьогодні підписали договір про закупівлю робіт із «Реконструкції мосту через річку Свалявку по вулиці Достоєвського в м. Свалява Закарпатської області (відновлювальні роботи після проходження паводку). Коригування». ТОВ «Автоміст» – переможець тендеру, оголошеного міською радою, щодо закупівлі згаданих вище робіт.  Вартість об’єкту – 14 млн. 425 тис. 163 грн.

За словами керівника ТОВ «Автоміст» А. Головченка, спорудження переправи буде завершено згідно з графіком проведення робіт до кінця червня 2020 року за умови, що кошти будуть надходити вчасно. Це значною мірою залежить від уряду.

«Сума, яку має виділити міська рада, буде сплачена в обумовлені строки. Кошти у нас є», – наголосив міський голова Іван Ланьо.

Генеральний директор ТОВ «Автоміст» Андрій Головченко зазначив, що за сприятливих погодних умов та належного фінансування будівництва з державного бюджету, міст через Свалявку може бути споруджений у березні наступного року.