Сьогодні у Сваляві мостобудівники проводять бетонування другої частини монолітної плити через річку Свалявку

Комунальники проводять санітарну обрізку дерев
7 Лютого, 2020
Свалявська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчина для визначення ринкової вартості об’єкту
12 Лютого, 2020

Cьогодні працівники ТОВ «Автоміст» продовжують роботи із бетонування монолітної плити (перша її частина вже забетонована).

Вперше для доставки необхідних будматеріалів вантажівка, вага якої з вантажем становить близько 20 тонн, проїхала раніше забетонованою частиною монолітної плити.

Варто зауважити: підрядник ТОВ «Автоміст» станом на сьогодні здійснює роботи з випередженням графіка, тож є підстави для сподівань на те, що будівництво моста через р. Свалявку буде завершено достроково. Мостобудівники запевнили міську раду, що за сприятливих погодних умов і надалі працюватимуть із випередженням графіка, аби свалявці якнайскоріше могли користуватися новозбудованим мостом.