Щиро вітаю Вас з визначним святом – Днем Конституції України!

Свалявський РВ УДСНС України у Закарпатській області. Безпека на воді
Червень 27, 2017
Заява про наміри реконструкція мосту через річку Свалявка по вул. Достоєвського, м. Свалява, у Закарпатській області (відновлювальні роботи після проходження повені)
Липень 4, 2017

Щиро вітаю Вас з визначним святом – Днем Конституції України!

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З повагою, міський голова                       Іван ЛАНЬО

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України!
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.
Зі святом Вас!Народний депутат України Михайло ЛАНЬО