Шановні депутати Свалявської міської ради VIІ скликання!

Про скликання другого засідання третьої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Листопад 10, 2016
ОГОЛОШЕННЯ!!!
Листопад 21, 2016

Шановні депутати Свалявської міської ради VIІ скликання!

Виконавчий комітет  Свалявської міської ради повідомляє Вам, про необхідність щодо подання декларації за 2016 рік.
В порядку інформування повідомляємо, що відповідно до  підпункту “б” пункту 1 частина першої статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, депутати місцевих рад віднесені до категорії суб’єктів декларування та зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством, за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад.
У зв’язку із цим, рекомендуємо депутатам міської ради, які є само-зайнятими особами, пенсіонерами або тимчасово не працюючими особами, подати до 1 квітня декларацію за минулий рік до виконавчого комітету міської ради (каб. №4).
Депутатам міської ради, які не відносяться до вищезазначених категорій, рекомендуємо подати декларацію за минулий рік за місцем основної роботи (служби) та, обов’язково, письмово повідомити виконавчий комітет міської ради в письмовому вигляді про факт подання декларації (дату та місце подання декларації) в термін до 01 квітня 2017 року.
Вважаємо за необхідне  нагадати депутатам міської ради, що, відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, “несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.