У Сваляві відкрили пам’ятник борцям за волю та незалежність України
6 Грудня, 2019
Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально- економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та сфери послуг розглянула проекти рішень, винесені на порядок денний сесії міської ради
10 Грудня, 2019

Шановні мешканці Сваляви і Драчина!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування.

Від місцевого самоврядування значною мірою залежать процеси демократизації суспільних відносин, а також зміцнення української державності.

Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і заможними.

Користуючись нагодою, хочу висловити подяку депутатському корпусу та виконавчому комітету міської ради за результативну роботу. Цього року було ухвалено 166 рішень міської ради та 134 рішення міськвиконкому, які дають можливість реалізовувати проекти, спрямовані на розвиток територіальної громади, забезпечення її життєдіяльності.

Зі святом вас, шановні мешканці Сваляви і Драчина! Впевнений, що разом ми зможемо забезпечити сталий розвиток громади.

Міський голова                          Іван Ланьо