Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Працівники комунального підприємства «ВУКГ» провели роботи з оновлення зовнішнього освітлення в місті
10 Березня, 2020
Розпорядження про недопущення занесення і поширення COVID-19 на території територіальної громади м.Свалява та с.Драчино
13 Березня, 2020

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!
Ваша праця нелегка, але дуже потрібна мешканцям міст і сіл. Мета вашої повсякденної роботи – забезпечувати комфортні умови проживання людей, дбати про чистоту вулиць. Від вашого ставлення до справи значною мірою залежить настрій мешканців громади, те, наскільки їм затишно у рідному місті або селі.
Переконаний, ви і надалі з відчуттям відповідальності працюватимете над підвищенням якості побутових послуг, забезпечуватимете подальший благоустрій Сваляви і Драчина.
Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення життєвих планів і сподівань.
Міський голова Іван Ланьо