Слова співчуття з приводу смерті – Стегури Василя Дмитровича

Заява про екологічні наслідки реконструкція мосту через річку Свалявка по вул. Достоєвського, м. Свалява, у Закарпатській області (відновлювальні роботи після проходження повені)
Липень 19, 2017
ІНФОРМАЦІЯ Свалявської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які мають відповідні ліцензії на проведення землеоціночних робіт для підготовки документації з продажу земельних ділянок у м. Свалява
Липень 28, 2017

Слова співчуття з приводу смерті – Стегури Василя Дмитровича

Свалявська міська рада глибоко сумує з приводу важкої втрати – смерті члена МВК, колишнього директора технічного коледжу НУХТ

Стегури Василя Дмитровича

і поділяє з рідними та близькими біль утрати найріднішої людини. Нехай земля йому буде пухом!

Стегура Василь Дмитрович народився 18 вересня 1942 року в селі Павлово, Свалявського району. Довгий час працював директором технічного коледжу. Визнаний педагог і керівник, мудрий наставник удостоєний почесного звання Заслужений учитель України. За роки роботи заклад випустив тисячі прекрасних спеціалістів, які працюють не тільки в Україні, а й за її межами. Василь Дмитрович неодноразово обирався депутатом міської та районної рад.