Список почесних громадян поповнився

Звіт Свалявського міського голови Ланьо Івана Івановича.
Вересень 21, 2017
Управління ДСНС у Закарпатській області
Вересень 28, 2017
Показати всі

Список почесних громадян поповнився

Вже стало традицією, що на передодні дня міста Свалява за пропозицією громадян, громадських організацій та трудових колективів найбільш поважним громадянам міста, які все своє життя працювали на благо і розвиток Сваляви, присвоюється звання «Почесний громадянин міста Свалява».
Цього року до Свалявської міської ради звернулась громадська організація «Асоціація жінок України» про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Свалява» лікарю-хірургу Свалявської районної лікарні – Дюрдяй Михайлу Васильовичу.
Також із зверненням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Свалява» лікарю-стоматологу – Островка Тиберію Івановичу виступила громадська рада при Свалявській міській раді.
Дані звернення були розглянуті на засіданні виконавчого комітету 14 вересня 2017 року, де знайшли підтримку та були одноголосно прийняті.
21 вересня на день міста в урочистій обстановці міський голова Ланьо Іван Іванович вручив дипломи почесним громадянам міста лікарю-хірургу Дюрдяй М.В. та лікарю-стоматологу Островка Т.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту