Свалявська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів територіальної громади м.Свалява та с.Драчино

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти комунального майна територіальної громади м.Свалява та с.Драчино
28 Грудня, 2019
Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території м. Свалява з метою продажу
28 Грудня, 2019

Виконавчий комітет Свалявської міської ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпеченню контролю за дотриманням належного санітарного стану території, оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території Свалявської міської ради.
Організатор Конкурсу: виконавчий комітет Свалявської міської ради.
Юридична адреса: Закарпатська обл., м.Свалява, вул. Духновича,2, 89300. тел.(03133) 22472
Підстава для проведення Конкурсу: рішення десятої сесії VII скликання Свалявської міської ради №414 від 11.12.2019 р. «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Свалявської міської ради».
Місце і час проведення Конкурсу: приміщення Свалявської міської ради, м.Свалява, вул.Духновича,2, 89300. Місце отримання конкурсної документації.
Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі: спеціаліст І категорії виконавчого комітету Рипкович Т.В. тел.(03133) 22472.
Кваліфікаційні вимоги до учасників Конкурсу.
Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.
Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відході, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.
Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
Вартість послуги з вивезення побутових відходів.
Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.
Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.
Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України
Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
– площа міста Свалява – 691,3 га.,
– площа с. Драчина – 107,4 га.
– кількість вулиць міста – 89; в т. ч.: пров – 5; площа – 1;
– протяжність міських доріг 44,8 км., із них 36,7 км. з твердим покриттям; 8,14 км., з щебеневим.
Сміттєзвалище розташоване в межах території міста;
– кількість контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях – 14;
– кількість контейнерів –99.
Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:
а) багатоквартирні житлові будинки:
– загальна кількість будинків 88, кількість мешканців таких будинків 5050;
– багатоквартирні будинки знаходяться по всій території міста, Обладнанні:центральним опаленням, центральним водопостачанням, центральним водовідведенням, центральним; газопостачанням на території міста зареєстровано – 40 ОСББ інших балансоутримувачів відсутні.
б) одноквартирні житлові будинки (приватні будинки):
– загальна кількість будинків – 3102 в т.ч с. Драчино 276, кількість мешканців таких будинків – 13 057; – будинки знаходяться по всій території міста Свалява та с.Драчино, – більша частина обладнані, централізованим водопостачанням та водовідведенням, газопостачанням;
в) підприємства, установи та організації:
– підприємства, установи та організації – 190; – бюджетних установ – 31 – об’єкти знаходяться на всій території міста Свалява та с.Драчино, – обладнані, централізованим водопостачанням та водовідведенням, газопостачанням.
Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
– особисто або поштою (Закарпатська обл. , м.Свалява, вул.Духновича,2, 89300);
28 січня 2020 року до 16.00 год.
Конкурс відбудеться 29 січня 2020 року об 11.00 годині за адресою: м.Свалява, вул..Духновича,2, 89300.
За додатковою інформацією щодо конкурсної документації звертатися до Свалявської міської ради (кабінет №5) або за тел.(03133) 22472