Свалявська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчина для визначення ринкової вартості об’єкту

Сьогодні у Сваляві мостобудівники проводять бетонування другої частини монолітної плити через річку Свалявку
10 Лютого, 2020
Шановні мешканці Сваляви і Драчина!
15 Лютого, 2020
Показати всі

Свалявська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади м.Сваляви та с.Драчина для визначення ринкової вартості об’єкту

Назва об’єкту:
1. Будівля колишнього палацу культури літ «А» площею 5005,4 кв.м.
Адреса: Закарпатська обл. м.Свалява вул.Алексія, 10.
Власник: Свалявська міська рада.
Балансоутримувач : Свалявська міська рада.
2. Адмінбудинок літ «А», адмінбудинок літ «Б», гараж літ «В», гараж літ «Г», убиральня літ «Д», огорожа №1 площею 1041,9 кв.м.
Адреса: Закарпатська обл. м.Свалява вул.Мукачівська, 30.
Власник: Свалявська міська рада.
Балансоутримувач : Свалявська міська рада.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкту комунальної власності.
Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 р. № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 р. за № 60/28190 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018р №47 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018р за №198/31650.
До участі в конкурсі можуть бути допущені: суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “ Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні ”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:
– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України
– досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
– письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.
Для участі в конкурсі необхідно подати до Свалявської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.
До підтвердних документів належать:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копії установчих документів претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна.
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, кошторис витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях). На конверті необхідно зробити помітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».
Розглядатимуться лише такі пропозиції учасників конкурсу ,в яких термін виконання роботи для об’єкта комунальної власності – не більше 7 календарних днів.
Конкурсну документацію слід подати до Свалявської міської ради за адресою: 89300, м. Свалява, вул. Духновича, 2 до 16:00 к.ч. 16 березня 2020 року включно. Телефон для довідок: 2-24-72.
Конкурс відбудеться 17 березня 2020 року, о 10:00 к.ч., у приміщенні Свалявської міської ради за адресою: м. Свалява, вул. Духновича, 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту