Міська рада висловлює подяку підприємцям Борису і Тетяні Морозько за проведений благоустрій території біля районного Будинку культури
Вересень 11, 2019
Міськвиконком розглянув питання пов’язані з благоустроєм, соціальним захистом пільгових категорій громадян та присвоєнням звання «Почесний громадянин Сваляви»
Вересень 13, 2019

Назва об’єкту:нежитлове приміщення ( частина вбудованих нежитлових приміщень готелю «Карпати» перший поверх)площею 33,32кв.м.
Адреса: Закарпатська обл. м.Свалява вул. Духновича, 4(поз.1-2;поз1-3;поз1-1)
Власник: Свалявська міська рада
Балансоутримувач : КП ВУКГ
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкту комунальної власності.
Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 р. № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 р. за № 60/28190 у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018р №47 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018р за №198/31650.
До участі в конкурсі можуть бути допущені: суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “ Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні ”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:
– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України
– досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
– письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.
Для участі в конкурсі необхідно подати до Свалявської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.
До підтвердних документів належать:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копії установчих документів претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, кошторис витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях). На конверті необхідно зробити помітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».
Розглядатимуться лише такі пропозиції учасників конкурсу ,в яких термін виконання роботи для об’єкта комунальної власності – не більше 7 календарних днів.
Конкурсну документацію слід подати до Свалявської міської ради за адресою: 89300, м. Свалява, вул. Духновича, 2 до 16:00 к.ч. 30 вересня 2019 року включно. Телефон для довідок: 2-24-72.
Конкурс відбудеться  01 жовтня 2019 року, о 11:00 к.ч., у приміщенні Свалявської міської ради за адресою: м. Свалява, вул. Духновича, 2.