Свалявська міська рада оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Сваляви та с. Драчино.

Тариф на послуги КП ВУКГ м.Свалява з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (розмір квартирної плати)
Червень 9, 2017
Триває набір до патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві! Приєднуйся до команди!
Червень 14, 2017

1) Назва об’єкта:  будівля плавального басейну СК  “Авангард” (літ.А),  загальною площею  1549 кв.м.
Адреса: Закарпатська обл., м. Свалява, вул. Фізкультурна,5.
Власник: Свалявська міська рада.
2) Балансоутримувач: Свалявська міська рада.
3) Цільове використання об’єкта оренди: Розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність, яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту.
4) Початковий розмір орендної плати  розраховується згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.
5) Використання об’єкту на умовах оренди:
– стартова ціна орендної плати становить  6312.46 грн.(Без ПДВ)
– використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
- проведення капітального ремонту та комплексу ремонтних робіт з метою відновлення функціонування  будівлі басейну (відновлення електро-, водопостачання та водовідведення, відновлення даху, створення належних санітарних умов);
– строк оренди до 3 років з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов’язків за договором оренди. ;
- своєчасне і в повному обсязі внесення орендної плати з урахуванням індексів інфляції (в процесі виконання договору оренди розмір орендної плати підлягає зміні у разі затвердження міською радою змін і доповнень до Методики розрахунку;
- виконання орендарем всіх обов’язків за договором оренди, своєчасна сплата комунальних платежів та плати за землю;
- страхування орендованого майна протягом всього терміну оренди;
- дотримання вимог протипожежної, санітарної, екологічної безпеки;
- забезпечення зобов’язання зі сплати орендної плати у вигляді завдатку в розмірі не меншому, ніж орендна плата за місяць, виходячи з розрахунку орендної плати за базовий місяць, або в інший спосіб, визначений чинним законодавством.
6) Укладенню договору оренди передує проведення компенсації орендодавцю (балансоутримувачу) витрат, пов’язаних  з проведенням незалежної оцінки об’єкту оренди.
7) Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:
– заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу, а також документи, зазначені в оголошенні про конкурс.
– відомості про претендента:для юридичної особи:— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
– посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
– завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;
– довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
– інші документи згідно з умовами конкурсу.
-для фізичної особи:
– копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
– завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;
– завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва — фізичної особи — платника єдиного податку.
– інші документи згідно з умовами конкурсу.
8) У разі надходження однієї заяви щодо оренди майна, комісією приймається рішення відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна.
9) У разі надходження двох і більше заяв на вищезазначений об’єкт оренди, буде оголошено конкурс на право укладення договору оренди відповідно до вимог чинного законодавства.
10) Конкурсна пропозиція подається претендентом конкурсній комісії в день проведення конкурсу у запечатаному конверті.
Конкурс буде проведено 27.06.2017 року за адресою: м. Свалява, вул.Духновича, 2, об 10-30. Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач). Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі –  26.06.2017 року до  12-00.
11)  Для довідок звертатись за тел. 2-24-72