Свалявська міська рада оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Сваляви та с. Драчино.

Тариф на послуги КП ВУКГ м.Свалява з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (розмір квартирної плати)
Червень 9, 2017
Триває набір до патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві! Приєднуйся до команди!
Червень 14, 2017
Показати всі

Свалявська міська рада оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Сваляви та с. Драчино.

1) Назва об’єкта:  будівля плавального басейну СК  “Авангард” (літ.А),  загальною площею  1549 кв.м.
Адреса: Закарпатська обл., м. Свалява, вул. Фізкультурна,5.
Власник: Свалявська міська рада.
2) Балансоутримувач: Свалявська міська рада.
3) Цільове використання об’єкта оренди: Розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність, яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту.
4) Початковий розмір орендної плати  розраховується згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м.Сваляви та с.Драчино.
5) Використання об’єкту на умовах оренди:
– стартова ціна орендної плати становить  6312.46 грн.(Без ПДВ)
– використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
- проведення капітального ремонту та комплексу ремонтних робіт з метою відновлення функціонування  будівлі басейну (відновлення електро-, водопостачання та водовідведення, відновлення даху, створення належних санітарних умов);
– строк оренди до 3 років з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов’язків за договором оренди. ;
- своєчасне і в повному обсязі внесення орендної плати з урахуванням індексів інфляції (в процесі виконання договору оренди розмір орендної плати підлягає зміні у разі затвердження міською радою змін і доповнень до Методики розрахунку;
- виконання орендарем всіх обов’язків за договором оренди, своєчасна сплата комунальних платежів та плати за землю;
- страхування орендованого майна протягом всього терміну оренди;
- дотримання вимог протипожежної, санітарної, екологічної безпеки;
- забезпечення зобов’язання зі сплати орендної плати у вигляді завдатку в розмірі не меншому, ніж орендна плата за місяць, виходячи з розрахунку орендної плати за базовий місяць, або в інший спосіб, визначений чинним законодавством.
6) Укладенню договору оренди передує проведення компенсації орендодавцю (балансоутримувачу) витрат, пов’язаних  з проведенням незалежної оцінки об’єкту оренди.
7) Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:
– заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу, а також документи, зазначені в оголошенні про конкурс.
– відомості про претендента:для юридичної особи:— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
– посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
– завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;
– довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
– інші документи згідно з умовами конкурсу.
-для фізичної особи:
– копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
– завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;
– завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва — фізичної особи — платника єдиного податку.
– інші документи згідно з умовами конкурсу.
8) У разі надходження однієї заяви щодо оренди майна, комісією приймається рішення відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна.
9) У разі надходження двох і більше заяв на вищезазначений об’єкт оренди, буде оголошено конкурс на право укладення договору оренди відповідно до вимог чинного законодавства.
10) Конкурсна пропозиція подається претендентом конкурсній комісії в день проведення конкурсу у запечатаному конверті.
Конкурс буде проведено 27.06.2017 року за адресою: м. Свалява, вул.Духновича, 2, об 10-30. Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач). Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі –  26.06.2017 року до  12-00.
11)  Для довідок звертатись за тел. 2-24-72

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту