Свалявська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Сваляви та с. Драчино.

Лютий 2, 2018
Про скликання першого засідання шостої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Лютий 16, 2018

Назва об’єкта:  пам’ятник «Герб Сваляви»
Адреса: Закарпатська обл., м. Свалява, вул. Головна-Шевченко
Власник: Свалявська міська рада.
Балансоутримувач: Свалявська міська рада.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкту для взяття у комунальну власність територіальної громади м.Свалява та с.Драчино та передачі на баланс комунальному підприємству.
Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 р. № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016  р. за № 60/28190.
До участі в конкурсі можуть бути допущені:
суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:
– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
– досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
– письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.
Для участі в конкурсі необхідно подати до Свалявської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.
До підтвердних документів належать:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті і  має містити  пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції  витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). На конверті необхідно зробити помітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».
Конкурсну документацію слід подати до Свалявської міської ради за адресою: 89300, м. Свалява, вул. Духновича, 2  до 16:00 к.ч. 21 лютого 2018 року включно. Телефон для довідок: 2-32-41.
Конкурс відбудеться 22 лютого 2018 року, о 11:00 к.ч., у приміщенні Свалявської міської ради за адресою: м. Свалява, вул. Духновича, 2.