Тариф на послуги КП ВУКГ м.Свалява з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (розмір квартирної плати)

Визначено переможця конкурсу
16 Травня, 2017
Свалявська міська рада оголошує конкурс на право оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Сваляви та с. Драчино.
9 Червня, 2017

З 17 червня 2017 року тарифи на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а саме:

Плата, грн., в т.ч. ПДВ, за 1 кв.м. загальної площі
1-група багатоповерхові будинки з м’якою покрівлею 2.26
2-група багатоповерхові будинки з шатровою покрівлею з прибиранням прибудинкових територій 2.26
3-група багатоповерхові будинки з шатровою покрівлею без прибирання території 1.12
4-група неупорядкованих будинків 0.83

Згідно рішення виконавчого комітету №87 від 02.06.2017 року “Про затвердження тарифів на послуги КП ВУКГ м.Свалява з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (розмір квартирної плати)”