У Драчині встановлено нову автобусну зупинку. Ще три будуть змонтовані в районному центрі найближчим часом

Про скликання першого засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Липень 22, 2019
У Драчинському дошкільному навчальному закладі проводиться ремонт
Липень 24, 2019

Міською радою організовано та профінансовано роботи з облаштування нової автобусної зупинки в Драчині.

Варто зауважити: ця зупинка розташована в місці, де досі автобусної зупинки ніколи не було. Тому спочатку будівельниками було облаштовано майданчик, викладений тротуарною плиткою, а вже потім змонтовано саму зупинку. До цього в Драчині були дві автобусні зупинки.

Нові автобусні зупинки також найближчим часом буде встановлено в Сваляві: дві – на вулиці Визволення, одну – на вулиці Мукачівській. Цього року міською радою продовжено реалізацію проекту з осучаснення місць, на яких свалявці та гості міста очікують на громадський транспорт, ініційованого міським головою Іваном Ланьо. Нагадаємо: торік на території територіальної громади було змонтовано чотири автобусні зупинки.