У міській раді вшановували переможців

Комунальники встановили нові лавки поряд з автобусною зупинкою.
Травень 20, 2019
У дошкільних закладах міста стартували святкові ранки-випускні
Травень 22, 2019

У міській раді вшановували переможців

Вихованці тренера з боксу Євгена Ковальчука (громадська організація «Дитячо-юнацьке спортивне товариство «Сокіл») повернулися з медалями із змагань, що проходили в м. Чугуєві (Харківська область). Хлопчики віком від дев’яти до чотирнадцяти років здобули перемогу в поєдинках у рамках всеукраїнського турніру з боксу «Олімпійські надії», зокрема десятеро з них вибороли золоті медалі, двоє – «срібло» і один «бронзу».
Перше місце в змаганнях посіли: Максим Стасик (вікова категорія 2010 р. н., вагова – до 32 кг); у віковій категорії 2009 р. н. – Іван Коневич (вагова категорія – до 27 кг), Станіслав Молнар (до 30 кг) та Габріел Коструб (34 кг); Валентин Попович (вікова категорія 2008 р. н., вагова – 34 кг); Федір Деметер (вікова категорія 2008 р. н., вагова – 40 кг); серед хлопців 2007 р. н. – Віталій Цалан (30 кг), Нікіта Стегура (до 52 кг); Василь Паун (2006 р. н., до 75 кг); Михайло Колерников (2005 р. н., до 41 кг).
Срібні медалі привезли зі змагань брати 2008 р. н. Петро (до 30 кг) та Сергій Островки (до 34 кг); бронзову – Євген Коруд (2005 р. н., до 46 кг).
Вчора маленькі тріумфатори та їхні батьки – втомлені тривалою поїздкою потягом, проте щасливі – побували, можна сказати, на урочистому прийомі у Свалявського міського голови Івана Ланьо. Міська рада також подбала, щоб до адмінбудинку мерії «соколят», їхніх батьків та тренера підвіз автобус.
Зважаючи на той факт, що діти і дорослі, котрі їх супроводжували в поїздці, – щойно з потяга, міський голова організував для гостей фуршет.
Іван Ланьо розповів своїм гостям про символіку міста, пояснив, чому вона є саме такою і висловив припущення: можливо, хтось із маленьких спортсменів із часом виявить бажання працювати в органах місцевого самоврядування.
Діти поділилися з очільником Сваляви своїми враженнями від поїздки і безпосередньо від турніру, а тренер «соколят» Євген Ковальчук виконав почесну місію – передав міському голові кубок, який отримали учасники змагань у Чугуєві.
За словами Євгена Ковальчука, Федір Деметер отримав статуетку боксера за кращу тактику та техніку ведення бою, Габріела Коструба визнали найбільш харизматичним спортсменом і вручили статуетку боксера, а Станіслава Молнара нагородили кубком у вигляді бронзової боксерської рукавички за панчерські дострокові поєдинки (боксер перемагав достроково, відправивши суперників у нокдауни). Тренер також зізнався, що задоволений успіхами своїх вихованців у змаганнях у Чугуєві.
До слова, торік чугуївська команда на запрошення свалявців побувала в нашому місті на командних зустрічах. І тоді перемога була за «соколятами».
Тренер команди Євген Ковальчук висловив подяку Івану Ланьо за постійну допомогу в організації тренувального процесу, поїздок на змагання та проведення командних зустрічей у Сваляві, а також за гостинний прийом, який виявився для його вихованців та їхніх батьків приємним сюрпризом. Також він подякував усім, хто долучився до організації поїздки і порадував команду частуваннями.
Міська рада висловлює подяку за солодкий стіл та піцу для юних спортсменів Василю Петьовці та Івану Бідзілі, за фінансову підтримку громадської організації «Сокіл» – Андрію Гуледзі та Юрію Гризі.