У міському НВК №10 планують відкрити ще одну дошкільну групу

У трьох міських дитсадках впродовж червня проводитимуться поточні ремонти
Червень 4, 2019
Фонтан у міському парку було пошкоджено
Червень 7, 2019

У міському НВК №10 планують відкрити ще одну дошкільну групу

До НВК №10, що на вулиці Шерегіїв у Сваляві, приїхали представники Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства. Очолювала делегацію голова цієї громадської організації Ілдіка Орос.
 Метою відвідин саме цього свалявського дошкільного закладу була необхідність вивчити питання щодо можливості відкриття тут групи із угорською мовою навчання для дошкільнят. Справа в тому, що на базі НВК №10 функціонує початкова школа з угорською мовою навчання, якою, в тому числі, опікується і Закарпатське угорськомовне педагогічне товариство. Тепер, за словами Ілдіки Орос, є грантовий проект, реалізація якого дозволить навчати дітей угорській мові, починаючи з дошкільного віку, тобто коли вони підуть до першого класу, то вже матимуть базові знання. Реалізація цього проекту, як зазначили представники Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, обійдеться угорській стороні в суму близько 2,5 млн. грн.
 Представники Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства разом із заступником міського голови Тетяною Беллою та директором НВК №10 Марією Печункою оглянули приміщення, в яких зараз розміщені класи початкової школи, а також приміщення, що наразі не використовуються, та визначили обсяг ремонтних робіт для того, аби обладнати кімнати та санвузол для майбутньої дошкільної групи. Ілдіка Орос наголосила, що під час проведення капітального ремонту вказаних приміщень проводитиметься також поточний ремонт інших приміщень НВК: реконструкція парадного входу до закладу, заміна всіх дверей, побілка ігрових кімнат, коридорів і сходових майданчиків тощо.