У Сваляві провели товариські зустрічі, в яких представники ДЮСТ «Сокіл» (Свалява) продемонстрували відмінну підготовку

Шановні жителі Сваляви і Драчина!
Жовтень 14, 2019
Дошкільнята Сваляви відзначають традиційні осінні свята. «Золота осінь» у ДНЗ №9 «Білочка»
Жовтень 18, 2019

Як ми повідомляли в попередніх публікаціях, міська рада надає фінансову підтримку громадській організації «Дитячо-юнацьке спортивне товариство «Сокіл» (тренер Євген Ковальчук). Представники цього товариства виборюють медалі на всіх змаганнях, у яких беруть участь. Керівництво «Соколу» періодично влаштовує товариські зустрічі зі спортсменами з інших міст, щоб юні боксери мали можливість удосконалювати свою підготовку у двобоях. З цією метою до Сваляви запросили представників спортивного клубу «Вуйко» (м. Тячів). Товариські зустрічі провели за підтримки міського голови Івана Ланьо. Двобої пройшли в приміщенні ДЮСТ «Сокіл» у форматі «відкритий ринг». У них взяли участь 30 юних боксерів. Свалявська команда вкотре продемонструвала високий рівень техніки і тактики ведення бою, а також довела, що «соколята» перебувають у відмінній фізичній формі. Спортсмени, які брали участь у цих товариських зустрічах, були відзначені почесними грамотами і медалями. Організатори висловлюють подяку підприємцю Івану Бідзілі.