У Сваляві відкрили пам’ятник борцям за волю та незалежність України

Працівники ТОВ «Автоміст» завершили роботи зі встановлення поперечних балок прогонових споруд мосту через Свалявку
4 Грудня, 2019
Шановні мешканці Сваляви і Драчина!
7 Грудня, 2019

У Сваляві відкрили пам’ятник борцям за волю та незалежність України

Урочисте зібрання з нагоди відкриття пам’ятника борцям за волю та незалежність України розпочалося зі слів ведучої, яка зазначила, що пам’ятник присвячено загиблим героям Небесної Сотні та учасникам АТО і що ця подія відбувається завдяки зусиллям багатьох справжніх патріотів, котрі зуміли втілити в життя цей проект. Ведуча висловила подяку Свалявській Спілці учасників бойових дій на Сході України, міськраді та особисто міському голові Івану Ланьо, розробнику проекту та архітектору Павлу Дулішковичу, приватним підприємцям за спонсорську допомогу.
Свалявська міська рада надала фінансову допомогу Свалявській Спілці учасників бойових дій на Сході України у сумі 100 тисяч гривень для спорудження пам’ятника борцям за волю та незалежність України.
Пам’ятник урочисто відкрили голова Свалявської Спілки учасників бойових дій на Сході України Степан Білас та заступник міського голови Тетяна Белла.
Священнослужителі освятили пам’ятник героям.
«Цей пам’ятник стане нагадуванням кожному з нас про героїв, які виборювали і сьогодні продовжують виборювати незалежність нашої держави, часто – ціною власного здоров’я і життя», – наголосила у своєму виступі заступник міського голови Тетяна Белла.
У виступах всіх промовців рефреном звучало: «Герої не вмирають – вони живуть у серцях вдячних співвітчизників».
Представники громадських організацій учасників АТО, влади та органів місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ поклали квіти до підніжжя монумента.