У Сваляві відзначили 55-у річницю з дня заснування Свалявського технічного коледжу НУХТ

Міська рада висловлює подяку підприємцям Василю і Тетяні Петьовкам, Еріці Кекіс, Тетяні Гартавер за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Головної
Жовтень 28, 2019
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Жовтень 28, 2019

Відзначення ювілею розпочалося з того, що викладачі, студенти, гості святкування вшанували пам’ять колишніх керівників цього закладу Василя Лізанця та Василя Стегури покладанням квітів до меморіальних дощок, розміщених на фасаді адміністративної будівлі міської ради та районного суду. Директор технічного коледжу Василь Йовбак відзначив важливу роль В. Лізанця та В. Стегури у становленні й розвитку освітнього закладу і висловив подяку від імені викладацького та студентського колективів коледжу міськраді та особисто міському голові Івану Ланьо за розміщення меморіальних дощок на фасаді міськради.

Опісля учасники святкування з нагоди 55-річчя з дня заснування технічного коледжу попрямували до зали освітнього закладу, де відбулося урочисте зібрання.

Для того, аби привітати трудовий колектив з ювілеєм, завітали перший проректор Національного університету харчових технологій, професор Володимир Яровий, заступник голови обласної ради Петро Грицик, перший заступник голови РДА Михайло Коршинський, заступник голови райради Клара Стегура, заступник міського голови Тетяна Белла, численні гості з Ужгорода та інших обласних центрів України (керівники навчальних закладів, що входять до структури НУХТ), випускники Свалявського технічного коледжу (колишнього політехнікуму) з різних регіонів. Групу викладачів та студентів технічного коледжу було нагороджено різними відзнаками.

З вітальним словом до присутніх звернулася і заступник міського голови Тетяна Белла, яка побажала колективу нових творчих досягнень, а також вручила почесні грамоти міської ради та цінні подарунки працівникам коледжу: викладачу вищої категорії Володимиру Желізняку, завідувачу гуртожитком Юрію Піпашу, викладачу англійської мови Юліані Грицище, викладачу вищої категорії Наталії Шенгеліа, викладачу спецдисциплін Мирону Міцоді, викладачу вищої категорії Олександру Дідренцелу, викладачу спецдисциплін Михайлу Станковичу.