У Сваляві вшанували пам’ять загиблих учасників Револіції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі

Шановні мешканці Сваляви і Драчина!
15 Лютого, 2020
Про скликання сесії Свалявської міської ради VII скликання
21 Лютого, 2020

• Сьогодні, 20 лютого, у центрі Сваляви біля пам’ятника борцям за волю та незалежність України представники громадських організацій, влади та органів місцевого самоврядування, керівники та працівники районних установ та служб, громадськість, військовослужбовці взяли участь в урочистому зібранні аби вшанувати Героїв Небесної Сотні, а також військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму у 2014-2015 роках.

Керівники влади міста та району, установ і організацій, військовослужбовці поклали квіти до монумента.

Ведучі урочистого зібрання у своїх виступах відтворили хронологію подій на Майдані у листопаді 2013 – лютому 2014 років, акцентували увагу присутніх на тому, що події 18-20 лютого 2014 року – одна з найбільш трагічних сторінок в історії України і закликали завжди пам’ятати про жертви, принесені Героями Небесної Сотні заради свободи нашої Батьківщини.

Ведучі також наголосили, що 22 січня – 18 лютого 2015 року, 5 років тому, відбулося одне з найбільших зіткнень на Донбасі – бої за Дебальцівський плацдарм.

Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Револіції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі хвилиною мовчання.