У Сваляві вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

УВАГА! з 25 по 29.11.2019 року рух автотранспорту через площу Головна в м.Свалява, буде перекритий у зв’язку з проведенням робіт з реконструкції мосту через річку Свалявка Свалявська міська рада просить вибачення за тимчасові незручності.
Листопад 22, 2019
Листопад 25, 2019

У Сваляві вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

23 листопада у Свалявському меморіальному парку відбувся мітинг-реквієм, на якому вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні 1921—1923 рр., 1932-1933 рр. та 1946—1947 рр. У тяжких муках та стражданнях згасли, як свічки, близько десяти мільйонів людських життів. Представники громадських організацій, влади та органів місцевого самоврядування, керівники та працівники підприємств та установ прийшли до Свалявського меморіального парку, аби разом зі всією Україною вшанувати пам’ять жертв Голодомору. Колона учасників мітингу-реквієму із запаленими свічками вирушила до символічного хреста, встановленого біля поминальної стіни. Ведучі наголосили: «Безліч трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод тридцятих років історія України не знає». Під скорботний передзвін дзвонів присутні схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять мільйонів невинних жертв голодоморів, штучно організованих комуністичним людиноненависницьким режимом. «Ці тривожні дзвони закликають кожного з нас сьогодні перепустити через власне серце цей велетенський біль, зробити висновки відповідно до свого розуміння моралі й, передусім, відповідальності», – такі слова прозвучали на завершення мітингу-реквієму. І вони адресовані кожному з нас.