У Сваляві пошкоджено міст та берег річки.

Управління ДСУ З НС у Закарпатті
Жовтень 31, 2016
Про скликання другого засідання третьої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Листопад 10, 2016

У Сваляві пошкоджено міст та берег річки.

07 листопада 2016 р. близько 10 години у зв’язку із значним підняттям рівня води в річці Свалявка спричиненого сильними опадами на протязі останньої доби, відбулося просідання мосту по вул. Л.Толстого в м.Свалява (біля греко-католицької церкви). Негодою була зміщена бетонна опора, внаслідок чого лівий бік моста частково просів. Правоохоронці повністю перекрили рух для транспортних засобів.
По вул.Чехова  в м.Свалява водою розмило частину берегової лінії річки Латориця.
Для складання дефектного акту та проведення обстеження, вирішення питання з усуненням наслідків паводку створено комісію з представників Свалявської міської ради та Свалявської районної ради.