У трьох міських дитсадках впродовж червня проводитимуться поточні ремонти

Якщо дбаємо про довкілля, то варто відмовитися від пластикових квітів та вінків на кладовищах
Червень 3, 2019
У міському НВК №10 планують відкрити ще одну дошкільну групу
Червень 6, 2019
Показати всі

У трьох міських дитсадках впродовж червня проводитимуться поточні ремонти

 Влітку, в сезон відпусток, коли більшість батьків планують спільний із дітьми відпочинок, традиційно дошкільні заклади Сваляви та Драчина поетапно проводять поточні ремонти. Пауза у роботі дитсадків зумовлена також необхідністю надати відпустки персоналу ДНЗ (відповідно до вимог чинного законодавства).
 Щоб мінімізувати для батьків дискомфорт, пов’язаний із перервою у роботі дитсадка на місяць, міською радою розроблено графік відпусток працівників ДНЗ. Ним, зокрема, передбачено, що вихованці садочків, у яких проходить ремонт, у цей період можуть відвідувати дошкільний заклад, розташований поблизу «рідного».
 Так, з 1 червня у відпустки пішов персонал трьох міських дитсадків, а в закладах у цей період проводитимуться поточні ремонтні роботи:
ДНЗ №9 по вул. Новій;
НВК-12 по вул. Ломоносова;
ДНЗ №3 по вул. Духновича.
 Створено умови для того, аби, при потребі, вихованці ДНЗ №9 могли відвідувати ДНЗ №13 (вул. Київська), вихованці ДНЗ №3 – ДНЗ №7 (вул. Добровольців), а діти, що відвідують НВК-12, тимчасово переводяться в НВК-10 (вул. Шерегіїв).
 За додатковою інформацією, що стосується роботи дитячих садків, просимо звертатися до заступника міського голови Белли Тетяни Антонівни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту