Учні й вихованці міського НВК №10 відзначили свято осені

Міська рада висловлює подяку підприємцям Аллі й Тиберію Грабарям за проведений благоустрій частини тротуару вздовж вулиці Духновича
Жовтень 19, 2019
Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території м. Свалява з метою продажу
Жовтень 22, 2019

Учні й вихованці міського НВК №10 відзначили свято осені

Педагоги та батьківська громадськість навчально-виховного комплексу №10 м. Сваляви, який відвідують учні, що вивчають угорську мову, організували відзначення осіннього свята. Місцем проведення урочистого зібрання обрали залу одного із готельно-ресторанних комплексів міста.

Діти різного віку представили публіці – батькам, педагогам та запрошеним гостям – концертні номери. Святковий концерт вели Генрієтта Соколова та Катерина Наливайко угорською та українською мовами. Гості свята – заступник голови обласної організації «КМКС – Партія угорців України» Гейза Гулачі й голова Свалявської районної організації цієї партії Ондраш Кіш звернулися до присутніх із вітальним словом. Промови, виголошені угорською мовою, синхронно перекладали на українську.

Головна мета святкування, як наголошували у своїх виступах промовці, – збереження угорських національних традицій учнями, котрі вирішили вивчати угорську мову.

У другій половині жовтня зазвичай завершуються осінні польові роботи, урожай – зібраний, відтак залишається більше часу на розваги. Танці й пісні, виконані учасниками концертної програми, характерні для цієї пори року. Учні продемонстрували відмінне володіння угорською мовою, а також неабиякі артистичні здібності.