Відбулося пленарне засідання десятої сесії Свалявської міської ради VII скликання

Роботи з берегоукріплення річки Свалявки на завершальному етапі
Листопад 19, 2019
Які документи потрібно надати для присвоєння (зміни) адреси об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна?
Листопад 22, 2019

На розгляд сесії було винесено питання, що стосуються міського бюджету, затвердження рішень виконавчого комітету, землекористування.

Депутати також проголосували за внесення змін до Програми по благоустрою та санітарній очистці на території Свалявської міської ради на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.12.2018 р. №195.

Всі проекти рішень були підтримані депутатським корпусом міської ради.

Із більш детальною інформацію про роботу сесії можна буде ознайомитися в протоколі засідання, який буде опублікований на цьому сайті у визначені чинним законодавством терміни.