Вихованці міських дитсадків-учасники фестивалю дитячої творчості «Веселі джерельця Свалявщини» отримали подарунки від Свалявської міської ради

Зустріч з роботодавцем
Травень 17, 2019

Вихованці дошкільних закладів Сваляви взяли участь у фестивалі дитячої творчості «Веселі джерельця Свалявщини», який відбувся у районному Будинку культури. Маленькі артисти під керівництвом вихователів і музичних керівників готували для виступу концертні номери. Тож міська рада за традицією, якої притримуються впродовж каденції Свалявського міського голови Івана Ланьо, як і в попередні роки, відколи проводиться цей фестиваль, підготувала всім дошкільнятам, що виступали на сцені, пам’ятні подарунки. Цього року – це 60 клмплектів 3D пазлів. Вартість одного подарунка 190 грн. Подарунки було придбано у приватного підприємця М. Сайлер.
 Виступ маленьких артистів на сцені потребував ретельної підготовки, репетицій. Над кожним номером творчо працювали музичні керівники та вихователі міських дитячих садків. Участь дитячих колективів у фестивалі «Веселі джерельця Свалявщини» міська рада розглядає як чудову нагоду висловити подяку працівникам дошкільних закладів за їхню нелегку працю, відданість улюбленій професії, творчий підхід до виховання малечі. Відтак групі завідувачів, музичних керівників та вихователів було вручено відповідні подяки Свалявської міської ради. Жінкам також подарували троянди.
 Подяки міської ради отримали музичний керівник ДНЗ №1 Наталія Головнич, вихователі ДНЗ №1 Діана Куля та Людмила Шубець, завідувач, вихователь ДНЗ №2 Наталія Парада, музичний керівник цього дитсадка Христина Желізник, музичний керівник ДНЗ №3 Марина Сабова та вихователь цього дитсадка Наталія Іванюк, вихователі ДНЗ №13 Сніжана Черкес, Віталія Тюляєва, Марія Ревтій, музичний керівник НВК №10 Едіта Фанта, вихователі цього закладу Магдалина Пивовар та Іванна Скиба, музичний керівник НВК №12 Ліліта Стегура та вихователь цього закладу Ольга Данайканич.
 Заступник міського голови Тетяна Белла привітала дітей та їхніх наставників з успішним виступом на фестивалі та побажала їм нових творчих досягнень.