Визначено та обстежено міські вулиці, які першочергово планують ремонтувати у поточному році

Розпорядження про введення додаткових заходів із запобігання недопущення занесення і поширення COVID-19 на території територіальної громади м.Свалява та с.Драчино
23 Березня, 2020
Робоча група з протидії поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території м. Свалява та с. Драчино перевіряла, чи дотримуються карантинних обмежень мешканці громади, які повернулися з інших країн
27 Березня, 2020

На виконання доручення міського голови Івана Ланьо працівники міськради провели обстеження міських вулиць і визначили ті, які потребують поточного ремонту. Це, зокрема, такі вулиці як Мукачівська Бічна, І. Франка, Толстого, Духновича, Пушкіна, Достоєвського, БистрянськаШерегіїв, Лесі Українки, Волошина, площа Головна. Поточний ремонт названих вище вулиць планується проводити за кошти міського бюджету.

На частину вул. Шевченка (від перехрестя з вулицею Головною до перехрестя з вулицею Борканюка), вулиць Пирогова, Лісорубів, Тацея, Вайди та Затишна, які потребують капітального ремонту, міською радою розроблено проектну документацію. Заплановано ремонтні роботи за умови співфінансування за рахунок коштів із державного бюджету.