Які документи потрібно надати для присвоєння (зміни) адреси об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна?

Відбулося пленарне засідання десятої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Листопад 21, 2019
УВАГА! з 25 по 29.11.2019 року рух автотранспорту через площу Головна в м.Свалява, буде перекритий у зв’язку з проведенням робіт з реконструкції мосту через річку Свалявка Свалявська міська рада просить вибачення за тимчасові незручності.
Листопад 22, 2019

Для проведення належної реєстрації в Державному реєстрі прав на нерухоме майно власник майна має звернутися до органів місцевого самоврядування (мешканці м. Сваляви та с. Драчина – до Свалявської міської ради) із заявою про присвоєння (зміну) адреси об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна (земельна ділянка).
Для присвоєння (зміни) адреси об’єкта необхідно надати такі документи:
копію паспорта й ідентифікаційного коду;
повідомлення (декларацію) про початок будівельних робіт;
декларацію про готовність об’єкта;
документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою (державний акт);
документ, що засвідчує право власності на нерухоме майно (договір купівлі-продажу, дарування, спадщина);
копію матеріалів інвентаризації (технічний паспорт, інвентаризаційна справа);
ситуаційний план (1:500).
При виникненні будь-яких питань щодо присвоєння (зміни) адреси об’єкта будівництва, об’єкта нерухомого майна (земельна ділянка) слід звернутися до спеціаліста міської ради (кабінет №5).
Цього року було видано 60 розпоряджень міського голови «Про присвоєння (зміну) адреси об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна», торік – 117 таких документів