Які вулиць планують капітально відремонтувати?

Комунальне підприємство «ВУКГ» здійснює видачу довідок різних видів, необхідних громадянам
14 Серпня, 2019
У міському ДНЗ №1 завершився ремонт
16 Серпня, 2019
Показати всі

Які вулиць планують капітально відремонтувати?

Міською радою організовано роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту низки вулиць у Сваляві та Драчині.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту вулиці Вакарова у Драчині. Ця документація отримала позитивний висновок експертів. Наразі очікується дозвіл на проведення робіт від управління державної архітектурно-будівельної інспекції.

Капітальний ремонт вулиці Вакарова здійснюватиме ТОВ «Карпатська будівельно-транспортна компанія», яке виграло тендер на відкритих торгах.

Крім цього, виготовлено робочі проекти на проведення капітального ремонту міських вулиць Вайди, Лісорубів, Тацея, Єсеніна, Пирогова, Добровольців. Наразі проекти проходять експертизу.

Також замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації проектній організації на проведення капітального ремонту вулиць князя Лаборця, Венеліна-Гуци, Шевченка (від вулиці Головної до вулиці Борканюка). Принагідно нагадаємо: поточний ремонт вулиці Шевченка (від перехрестя з Борканюка до вулиці Пирогова) вже здійснено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту