Які вулиці заплановано відремонтувати в Сваляві найближчим часом?

Святкова атмосфера в місті: новації та традиції
Травень 2, 2019
Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Травень 6, 2019

Які вулиці заплановано відремонтувати в Сваляві найближчим часом?

А ви знали, що п’ять міських вулиць повинен ремонтувати «Облавтодор»?

Всі ми хочемо, аби вулиці в нашому рідному місті були відремонтованими, із зручними для пішоходів тротуарами, з акуратними кюветами. Хоча, зрештою, чому лишень у рідному місті? Було би дуже добре, якби в кожному місті України були сучасні вулиці, комфортні для водіїв транспорту та пішоходів.
Та, на жаль, місцева влада може спрямувати на ремонти тільки суму, яку дозволяє виділити відповідний бюджет. У головному кошторисі Сваляви цьогоріч на ремонт транспортних артерій передбачено 2 млн. грн. Це 4,6 відсотка від суми витратної частини бюджету. Левова частка бюджетних коштів міста спрямовується на утримання дитячих садочків.
Найближчим часом будуть проводитися поточні ямкові ремонти всіх міських вулиць з асфальтним покриттям. Усі роботи виконуватиме «Агрошляхбуд М».
Цьогоріч проведено капітальний ремонт вулиць Гоголя у Сваляві та Зимньої у Драчині. Капітально відремонтувати Гоголя та Зимню вдалося за сприяння народного депутата України Михайла Ланьо.
Містяни можуть оцінити якість виконання завдань, поставлених перед “Агрошляхбудом М”, по тому, який вигляд мають вулиці Гоголя в Сваляві та Зимня в Драчині.
До слова, 5 свалявських вулиць перебувають на балансі «Облавтодора», тож за їхній ремонт варто питати з працівників цього підприємства. За стан вулиць Визволення, Першотравневої, Верховинської, Мукачівської, Драчинської відповідають облавтодорівці.