Якою буде територія перед районним Будинком культури? Відповідь на це питання отримаємо незабаром, коли оберуть ескіз, поданий архітектором-проектантом

Про скликання засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради
Вересень 10, 2019
Міська рада висловлює подяку підприємцям Борису і Тетяні Морозько за проведений благоустрій території біля районного Будинку культури
Вересень 11, 2019

Як ми раніше повідомляли, у міській раді було заплановано провести виїзну нараду за участю архітектора, котрому доручать проектування оновленої території перед районним Будинком культури. Міський голова Іван Ланьо та меценат Павло Ганинець, який співфінансуватиме реалізацію доброчинного проекту, дотрималися попередніх домовленостей – така нарада відбулася. Очільник міста Іван Ланьо, Павло Ганинець і архітектор, директор «Української будівельної технічної експертизи» Сергій Міщенко (архітектора обрав меценат) оглянули територію, благоустрій якої передбачається провести.

Фахівцями міської ради було надано проектанту топографічну зйомку місцевості з тим, щоб він врахував усі нюанси в майбутньому проекті. За словами Сергія Міщенка, найближчим часом він представить на затвердження кілька ескізів на вибір, і міський голова та меценати, котрі забезпечуватимуть співфінансування проекту, матимуть можливість обрати найкращий варіант.