Юні боксери зі Сваляви вдало виступили на змаганнях в обласному центрі

Шановні мешканці Сваляви і Драчина!
31 Грудня, 2019
Визначено низку першочергових завдань, над якими найближчим часом будуть працювати спеціалісти міської ради
2 Січня, 2020

Юні боксери зі Сваляви вдало виступили на змаганнях в обласному центрі

Юні боксери зі Сваляви взяли участь у відкритій першості Закарпатської ОДЮСШ «Кубок Діда Мороза», в м. Ужгороді. На цей турнір до обласного центру приїхало понад сто учасників, які представляли Чоп, Іршаву, Мукачево, Ужгород, Тячів, Завидово, Івано-Франківськ.

12 вихованців тренера Євгена Ковальчука (громадська організація «Дитячо-юнацьке спортивне товариство «Сокіл») посіли перше місце, а двоє – третє. У підсумку боксери зі Сваляви посіли друге командне місце і були нагороджені кубком, медалями, грамотами і новорічними подарунками.

У двобоях перемогу здобули Михайло Колерников, Алекс Маринко, Габріел Коструб, Мирослав Логойда, Іван Новосад, Микола Мазурик, Іван Коневич, Максим Стасик, Віталій Цалан, Сергій Островка, Петро Островка, Артем Кондря.