Юні каратисти зі Сваляви вдало виступили на змаганнях, що проходили в Мукачеві

Працівники ТОВ «Автоміст» проводять роботи зі встановлення поперечних балок прогонових споруд мосту через Свалявку
Листопад 27, 2019
Комунальники встановлюють різдвяну ялинку
Грудень 2, 2019
Показати всі

Як ми повідомляли в попередніх публікаціях, діє програма міської ради, мета якої надати фінансову допомогу спортивним клубам, заняття в яких відвідують юні мешканці територіальної громади Сваляви і Драчина. За рахунок коштів цієї програми міська рада має змогу надати фінансову допомогу спортсменам зі Сваляви, котрі беруть участь у змаганнях, що проходять на Закарпатті, а також в інших регіонах України. Нещодавно за підтримки міської ради юні каратисти зі Сваляви взяли участь у відкритому кубку Закарпаття з шотокан карате-до, що проходив у Мукачеві. На змагання до сусіднього районного центру приїхали понад 130 спортсменів із Закарпатської, Івано-Франківської та Житомирської областей. Четверо свалявців стали призерами змагань. Зокрема, Юрій Куцкір (вікова категорія 14-15 років), Артур Нодь (категорія 12-13 років), Артем Мигович (категорія 10-11 років) вибороли золоті медалі, а Олександр Гедел (категорія 12-13 років) – бронзову медаль. Команда юних каратистів (тренери Василь Машкаринець і Володимир Дяков) висловлює подяку міській раді та особисто міському голові Івану Ланьо за фінансову підтримку.