Юні каратисти зі Сваляви вдало виступили на змаганнях, що проходили в Мукачеві

Працівники ТОВ «Автоміст» проводять роботи зі встановлення поперечних балок прогонових споруд мосту через Свалявку
Листопад 27, 2019
Комунальники встановлюють різдвяну ялинку
Грудень 2, 2019

Юні каратисти зі Сваляви вдало виступили на змаганнях, що проходили в Мукачеві

Як ми повідомляли в попередніх публікаціях, діє програма міської ради, мета якої надати фінансову допомогу спортивним клубам, заняття в яких відвідують юні мешканці територіальної громади Сваляви і Драчина. За рахунок коштів цієї програми міська рада має змогу надати фінансову допомогу спортсменам зі Сваляви, котрі беруть участь у змаганнях, що проходять на Закарпатті, а також в інших регіонах України. Нещодавно за підтримки міської ради юні каратисти зі Сваляви взяли участь у відкритому кубку Закарпаття з шотокан карате-до, що проходив у Мукачеві. На змагання до сусіднього районного центру приїхали понад 130 спортсменів із Закарпатської, Івано-Франківської та Житомирської областей. Четверо свалявців стали призерами змагань. Зокрема, Юрій Куцкір (вікова категорія 14-15 років), Артур Нодь (категорія 12-13 років), Артем Мигович (категорія 10-11 років) вибороли золоті медалі, а Олександр Гедел (категорія 12-13 років) – бронзову медаль. Команда юних каратистів (тренери Василь Машкаринець і Володимир Дяков) висловлює подяку міській раді та особисто міському голові Івану Ланьо за фінансову підтримку.