Юні спортсмени зі Сваляви посіли призові місця на турнірі з боксу, що проходив у Мукачеві

У Сваляві вшанували пам’ять героя, учасника АТО, Віктора Шепентала
Серпень 29, 2019
Міський голова Іван Ланьо, заступник міського голови Тетяна Белла та секретар міської ради Олександр Кепенач проінспектували роботи зі спорудження мосту через Свалявку
Вересень 3, 2019

Вихованці тренера з боксу Євгена Ковальчука (громадська організація «Дитячо-юнацьке спортивне товариство «Сокіл») повернулися з медалями із змагань, що проходили в м. Мукачеві 21-23 серпня і в яких взяли участь близько 175 спортсменів із різних міст України, а також з Угорщини. Команду Сваляви на регіональному турніру з боксу, присвяченому 4-ій річниці заснування бокс-клубу «Ром-спорт», представляли 14 хлопців віком від дев’яти до чотирнадцяти років. Усі вони посіли призові місця, зокрема, шестеро з них вибороли золоті медалі, двоє – «срібло» і шестеро – «бронзу».

На найвищу сходинку п’єдесталу піднялися: Максим Стасик (вікова категорія 2010 р. н., вагова – до 30 кг); у віковій категорії 2009 р. н. – Станіслав Молнар (до 32 кг) та Габріел Коструб (до 36 кг); Віталій Цалан (до 30 кг, вікова категорія –2007 р. н.); Сергій Островка (до 35 кг, 2008 р. н.); Федір Деметер (вікова категорія  – 2008 р. н., вагова – 41, 5 кг).

Друге місце посіли: Михайло Колерников (2005 р. н., до 42 кг) та Мирослав Логойда (2008 р. н., до 27 кг).

Третє місце вибороли: Іван Новосад (2010 р. н., до 27 кг); Іван Коневич (2009 р. н., вагова категорія – до 28 кг); у віковій категорії 2008 р. н. – Андрій Севч (до 34 кг), Петро Островка (до 32 кг), Валентин Попович (до 35 кг), а також у віковій категорії 2007 р. н. – Нікіта Стегура (до 50 кг).

Тренер юних боксерів Євген Ковальчук висловив подяку міській раді та особисто міському голові Івану Ланьо за надання регулярної допомоги та сприяння у вирішенні організаційних питань, а також Володимиру Суботовському та Миколі Сацику за фінансову підтримку громадської організації «Дитячо-юнацьке спортивне товариство «Сокіл».