Запалення новорічної ялинки, парад миколайчиків.

Грудень 19, 2017
Шановні краяни-християни західного обряду!
Грудень 24, 2017

Запалення новорічної ялинки, парад миколайчиків.

19 грудня в центрі міста, під звуки пісні «Ой хто, хто Миколая любить» розпочалося свято Миколая та святкове запалення Новорічної ялинки, яка підросла до 28 метрів. Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята, але з особливим нетерпінням чекаємо 19 грудня, бо саме в цей день ми святкуємо Свято Миколая, яке пов’язане з подарунками, гарним настроєм.
З нагоди цього свята, по вулиці Головній до новорічної ялинки в центрі міста, на чолі зі Святим Миколаєм пройшов парад миколайчиків. Це  красиве і видовищне міроприємство пройшло під звуки церковних дзвонів. Миколайчики, йдучи вулицею маленькими дзвониками, вітали мешканців та гостей міста зі святом.
Після параду миколайчиків, біля святкової ялинки міський голова Іван Іванович Ланьо та голова районної ради Мирослава Михайлівна Ливч, привітали всіх зі святом та урочисто запалили новорічну ялинку. Під звуки музики, миколайчики роздавали смачні новорічні цукерки всім присутнім.
По завершенню свята ще довго було чутно запальний сміх та радість дітей. А головна винуватиця Новорічних свят – красуня-ялинка, виблискуючи новорічними іграшками, сяючи різнобарвними вогнями, залишилась, аби милувати око та нагадувати про наближення Новорічних та Різдвяних свят.