Заплановано провести капітальний ремонт міських вулиць

Комунальники оновлюють освітлення на вулиці Визволення
13 Січня, 2020
Правила поведінки під час святкування Водохреща
16 Січня, 2020

Заплановано провести капітальний ремонт міських вулиць

Міський голова Іван Ланьо провів нараду, на якій було визначено завдання щодо капітального ремонту міських вулиць. Станом на сьогодні виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт таких вулиць у м. Сваляві: Затишної, Пирогова, Шевченка (ділянка від вул. Головної до вул. Борканюка), Тацея, Лісорубів, Вайди. Міський голова Іван Ланьо зазначив, що капітальний ремонт доріг, як правило, проводиться за рахунок коштів із держбюджету (субвенція) за співфінансування з міського бюджету. Рішення щодо виділення субвенцій органам місцевого самоврядування для фінансування таких робіт ухвалює Кабінет Міністрів України впродовж поточного фінансового року.
Очільник територіальної громади Сваляви і Драчина наголосив: міська рада вважає належне утримання доріг у межах територіальної громади одним із своїх пріоритетних завдань і зауважив, що за період 2017-2019 років Свалявською міською радою було здійснено капітальний ремонт одинадцяти вулиць у м. Сваляві та с. Драчині, зокрема, вул. Чорновола, вул. Корятовича, вул. Достоєвського, вул. Гірська, вул. Гагаріна, вул. Польова, вул. Сонячна, вул. Асталоша, вул. Сільвая, вул. Кошового, вул. Зимня. Іван Ланьо відзначив, що ці ремонтні роботи були проведені завдяки сприянню народного депутата України VІІ та VІІІ скликань Михайла Ланьо та голови Закарпатської облдержадміністрації (2015-2019 рр.) Геннадія Москаля.
«Сподіваюся, співпраця Свалявської міської ради з керівництвом райдержадміністрації та облдержадміністрації, а також чинним народним депутатом України Михайлом Лабою, обраним за виборчим округом №70, щодо належного утримання автомобільних доріг на території Сваляви і Драчина буде не менш результативною», – наголосив міський голова.
Варто зауважити: у переліку вулиць, які міськрада планує ремонтувати, немає Верховинської, Першотравневої, Мукачівської, Драчинської, Визволення, оскільки вони не перебувають на балансі міської ради.
Згідно з розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації №2 від 02.01.2018 року «Про перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення, замовників робіт та послуг з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення» та затвердженого переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення (обласних, районних) автотраси О 071002, О 071001, С 071001 (згадані вище вулиці є частинами цих автотрас) передано зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління Закарпатської обласної державної адміністрації на баланс департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Тож із питань щодо проведення ремонту вулиць Верховинської, Першотравневої, Мукачівської, Драчинської, Визволення міська рада має намір звернутися до Свалявської райдержадміністрації та Закарпатської облдержадміністрації.