Заява про наміри реконструкція мосту через річку Свалявка по вул. Достоєвського, м. Свалява, у Закарпатській області (відновлювальні роботи після проходження повені)

Щиро вітаю Вас з визначним святом – Днем Конституції України!
Червень 28, 2017
Про скликання третього засідання четвертої сесії Свалявської міської ради VII скликання
Липень 4, 2017

1. Замовник: Свалявська міська рада (вул. Духновича, 2, м. Свалява, Закарпатська обл., тел.: (03133) 2-24-72, e-mail: city@svalyava-rada.gov.ua).
2. Місце розташування майданчика будівництва: існуючий міст по вул. Достоєвського у м. Свалява.
3. Характеристика діяльності (об’єкта). Планована діяльність передбачає реконструкцію мосту через р.Свалявка: планується демонтаж існуючого аварійного мосту та будівництво нового мосту на місці існуючого. Проектований автодорожній міст не належить до видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, що визначені переліком Постанови Кабінету Міністрів від 28.08.2013 №808. Об’єкт проектування не відноситься до переліку видів діяльності, що визначений Додатком І «Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті».
Технічні і технологічні дані. Довжина мосту – 24,7 м, габарит споруди – Г–9+1,8+0,75 м, ширина споруди – 12,39 м. Розрахункові навантаження – Н-30, НК-80.
4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності. Планована діяльність відноситься до відновлювальних робіт після повені, діяльність сприятиме відновленню транспортної інфраструктури в місті, що позитивно вплине на соціально-економічну ситуацію.
5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:
– земельних: у постійне користування – в межах проектної смуги відведення, у тимчасове користування – згідно з проектними рішеннями щодо розташування та розмірів будмайданчиків, тимчасових доріг тощо;
– сировинних: при будівництві передбачається використання ґрунту, гравійно-піщаної суміші, щебеню, цементу, бітуму, цементобетонну, залізобетону та асфальтобетону;
– енергетичних: не визначено;
– водних: не визначено;
– трудових: не визначено.
Обсяги ресурсів для будівництва будуть визначені на завершальному етапі проектування.
6. Транспортне забезпечення (при будівництві та експлуатації): доставка  персоналу, будівельних матеріалів та конструкцій передбачається по існуючих дорогах.
7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: згідно з вимогами чинних нормативних документів, ГБН В.23-218-007:2012.
8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами:  приймаються по результатах вишукувань.
9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище:
При будівництві:
    геологічне середовище: виникнення або активізація небезпечних геодинамічних та гідрологічних процесів в межах будівельного майданчика (при будівництві);
    клімат та мікроклімат: не передбачається;
    повітряне середовище: викиди відпрацьованих газів від двигунів та механізмів, шум;
    водне середовище: тимчасові зміни умов поверхневого стоку, можливе забруднення скидами стічних вод з дорожнього покриття та при будівництві;
    ґрунти: забруднення відходами будівельних робіт, паливо-мастильними матеріалами; при експлуатації – продуктами зносу, протиожеледними матеріалами та сміттям.
    рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти: зміни існуючого стану біологічних та екологічних систем в зоні впливу, шум, пил, аерозольні випадіння;
    навколишнє соціальне середовище: можливі тимчасові незручності від шуму будівельної техніки; відновлення транспортного сполучення в місті та покращення інвестиційної привабливості міста, що сприятиме розвитку економіки та покращення життя населення (при експлуатації);
    навколишнє техногенне середовище: відновлення транспортної системи місцевості.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення:
    відходи будівельних робіт – часткове повторне використання, утилізація;
    побутові відходи – збір та вивезення у спеціально відведені місця.
11. Обсяг виконання ОВНС: згідно з вимогами ДБН А.2.2-1-2003.
12. Участь громадськості: ознайомитися з повним текстом Заяви про наміри, матеріалами проекту і матеріалами ОВНС та надати зауваження і пропозиції можливо за адресою: вул. Духновича, 2, м. Свалява, Закарпатська обл., тел.: (03133) 2-24-72,
e-mail: city@svalyava-rada.gov.ua

Замовник: Генпроектувальник:
Свалявська міська рада

вул. Духновича, 2, м. Свалява,

Закарпатська обл.

Міський голова            Ланьо І.І.

ТОВ Інститут комплексного

проектування об’єктів будівництва

вул. Дегтярівська, 33”а”, м. Київ

Генеральний директор   Войтович І.І.