Жителям м. Сваляви та с. Драчино надано грошову допомогу.

День пам’яті та примирення
Травень 8, 2019
Міська рада подбала, аби в приміщеннях дитячих садків Сваляви та Драчина у ці прохолодні дні було тепло
Травень 10, 2019

Жителям м. Сваляви та с. Драчино надано грошову допомогу.

Міська влада надає пріоритетного значення підтримці представників соціальновразливих груп населення, жителів Сваляви та Драчина, що потребують вартісного лікування, містянам, котрі належать до пільгових категорій.
Міськвиконком на засіданні, яке провів Свалявський міський голова Іван Ланьо, підтримав проект рішення, згідно з яким 218 заявників отримають адресну грошову допомогу на загальну суму 218 тис. грн. Кошти виділили мешканцям, котрі перенесли інфаркт, інсульт, страждають на онкозахворювання, цукровий діабет, а також ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, учасникам АТО. П’ятьом заявникам, відповідно до вимог чинного законодавства, буде надано по 1700 грн. на поховання рідних, котрі на час смерті не досягли пенсійного віку і були непрацюючими.