Робоча зустріч з директором Свалявської районної філії Закарпатського ОЦЗ
Травень 17, 2019
Вихованці міських дитсадків-учасники фестивалю дитячої творчості «Веселі джерельця Свалявщини» отримали подарунки від Свалявської міської ради
Травень 17, 2019
Показати всі

Зустріч з роботодавцем

?

Реалізація питань зайнятості населення, спрямування спільних зусиль на збереження існуючих і створення нових робочих місць, детінізацію трудових відносин, професійне навчання відповідно до потреб ринку праці ці та багато інших завдань неможливо вирішити без налагодження взаємовигідних парнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. 14 травня директор Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Г. Івановчик провела робочу зустріч з директором ТОВ «Вуд Палеттен Експрес-сервіс» М. Кошуном. Товариство представлене на ринку піддонів (палет) України та Європи близько 5 років. За цей період підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер в реалізації своєї продукції. Основним напрямком діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля дерев’янними піддонами.

Під час зустрічі обговорено питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності: труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

Директор  філії Г.Івановчик розповіла про послуги служби зайнятості, новітні  технології,   відеовакансії  та  відеорезюме.  Також  познайомила  роботодавця з новим  сервісом  служби зайнятості,  яким є «Електронний кабінет роботодавця». Наголосила, що  такі  форми  роботи  суттєво  економлять  час працівників  кадрових   служб для пошуку персоналу, а безробітним дозволяють в оптимальні терміни  знайти  свого  працедавця. Крім того, зупинилася на профорієнтаційній роботі, яку проводять фахівці філії з молоддю.

М.Кошун особливу увага приділив необхідності та важливості навчання та виховання учнівської молоді та студентів. Саме тому він звернувся до Свалявської філії з метою організації зустрічей з молоддю для презентації своєї компанії, ознайомлення з її діяльністю, філософією, перспективами. Співрозмовники були єдині в думці, що саме молодь має навчатися, працювати та жити в Україні, розбудовувати її економіку, реалізовувати свої професійні мрії. Результатом зустрічі стала домовленість про проведення у травні презентації ТОВ «Вуд Палеттен Експрес-сервіс» для молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту